Yarı Kapalı Mayolar İle Kaplıca!
Yarı Kapalı Mayolar İle Kaplıca!
16 Şubat 2018

Kaplıcada yarı kapalı mayo modelleri ile tatilinize konfor katabilirsiniz!

Mayo denince akla ilk sıcacık kumsallar, berrak sahiller gelse de, yarı kapalı mayo denince akla gelen ilk yer termal havuzlar oluyor.

Termal otellerde, şifalı sıcak sularda terapiler, masajlar, sessiz kitap okuma saatleri... Ve yoğun tempodan hızla uzaklaşmak.

Artık bir çok keyfi bir arada yaşatan termal otellerin konforunu da takdir etmeden geçmemek lazım. Kadınlara özel veya ailelere özel sıcak su havuzlarının, saunaların bulunduğu farklı otel seçenekleri mevcut çok şükür. Belki emeklilik günlerinde daha uzun kalabilmek için, devre mülklerde tercih edilip, kaplıca şifasından faydalanılabilir.

Kaplıca tatiline vakit ayırdık, oteli seçtik, sıra geldi valiz hazırlamaya...

Mevsim çoğunlukla kış ve erken bahar olduğu için kıyafetler belli; otel için ince, dış mekan için kalın kıyafetler tercih edilmeli. Valizler biraz kalabalık oluyor, hava değişimlerine göre çeşitlenen kararsız kalınan kıyafetler, ayakkabılar gibi.

Ama bizim uzmanlık konumuz çok fazla yer kaplamayan mayolar...
Termal suların şifasını alabilmek ve rahatlığını yaşamak için, yarı kapalı mayo veya etekli mayolarımız...
Sadece kadınlara özel havuzlar olsa da, mecburi bikini ve mayo kullanımı ortadan kalktı. Yine çok şık olabiliriz, yine edepli, derli toplu bir mayo ile rahat edebiliriz.

Yarı kapalı mayolarımızı, kısa ve uzun taytlı olarak sadece likralı kumaşlardan üretiyoruz. Üstler konusunda, kısa kollu mayo, askılı mayo, kolsuz mayo modellerimiz mevcuttur. Daha çok göğüs kısmı da kapalı tercih ettiğimiz yarı kapalı mayo modellerimizi incelemenizi isteriz.

Etekli mayolarımızda, klasik mayoların eteklisidir. Altında tayt bulunmaz, mayodur ama üzerinde basenleri de kapatacak uzunluk da eteği mevcuttur. Üst kısımlarını ince askılı, tek omuzlu, straplez vb farklı modellerde çalışıyoruz.

Yarı kapalı mayo ve etekli mayo koleksiyonumuz sadece kaplıca termal havuzlarında değil, yaz aylarında havuzlarda, kadınlara özel sahillerde de tercih ediliyor elbette.

Tabii tesettürlü olmayan ama muhafazakar giyimi tercih edenler, fazla kilolarından ötürü daha derli toplu giyinmek isteyenler, belli bir yaşın üzerinde rahat ettiğini düşünenler de bizimle...

Rica ederiz, yarı kapalı mayo modellerimizin yer aldığı sayfamızı ziyaret etmeden karar vermeyin. Mayovera tasarım mayolarımızı almadan tatile gitmeyin:)

 

Whatsapp Destek Hattı x Destek ve Sipariş için Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.