Hangi mayo size uygun?
Hangi mayo size uygun?
18 Nisan 2019

Vücut tipinize uygun mayo modelini seçmek, hem şık kullanım için çok önemli, hemde rahat etmeniz için. Sezonun modası ne olursa olsun, size yakışanın, sizin için en güzel seçim olduğunu unutmayın. Mayo vücut hatlarımızı, minik hatalarımızı örtmenin en zor olduğu kıyafet türü. Ama yinede mayo seçiminde  titizlik göstererek, kendimizi mutlu edecek sonuçlar elde edebiliriz. 

Bir çoğumuzun evde, iş yerinde korkunç koşuşturmalardan, sadece bir hafta deniz ve güneş tatiline ayırabildiğimiz gerçeği üzerine, biraz kendimize değer verelim istiyoruz. Bu kısa süreli tatili, kendimizi en fazla konforlu hissedeceğimiz şekilde yaşayacağımızı ümit ediyoruz. Bunda tatil yeri seçimi, tatil arkadaşlarımız ve elbette tatil modumuz çok önemli. Tatil modumuzu etkileyen ve kendimizi iyi hissettiren dış görüntümüze destek vermekde çok önemli...

Biz Mayovera markası olarak, tatilde kendimizi konforlu ve şık hissetmemiz için destek olacak tasarımlarımızlar yapmaya önem veriyoruz. İnsanın kendini rahat ettiği ve beğendiği dış görüntüsü ile daha mutlu hissettiği bir gerçek. 

Mayovera kaplıca mayo koleksiyonumuzda, her vücut tipine uygun seçenekleri kapsadığını düşündüğümüz, taytlı mayo ve etekli mayo modellerimiz bulunuyor. Eğer koleksiyonumuzdaki tüm modelleri tek tek incelemek istersek, belki tasarlarken nelere dikkat ettiğimizi belirtirsek, seçim yaparken yardımcı olabiliriz sizlere.

Taytlı mayo modellerimizi, en çok kaplıca ve kadınlara özel havuzlarda tercih ettiğinizi biliyoruz.

Taytlı mayo, yarı kapalı modellerimizde, öncelikle diz altı tayt tercih etmemizin nedeni, bacaklarımızın daha muntazam duruşudur. Dikkat hemen diz üstünde biten taytları tavsiye etmiyoruz, baldırınızı sıkıp, dizlerinize dikkati çeker ve boyunuzu kısa göstererek şıklıktan çooook uzak bir görünüm sağlar. Eğer 45 kilo ve 90-60-90 ölçülere sahipseniz bunu dikkate almayın tabii :)

Sonuç olarak taytlı mayo kullanıyorsanız, ya diz altında biten yada mayonun etekleri altında kalan kısa taytları tercih edin, tayt her bacak için kolay bir tercih değildir, unutmayın !

Kısa kollu mayo tercih ediyorsanızda, aynı taytlardaki gibi önerimiz olacak, biz zaten tüm mayo kalıplarımızı bu şekilde yapıyoruz, bizde ara boy kol yada taytlı model bulamazsınız. (Nedenlerini anlatmamız için bu yazı iyi oldu sanırım.) Kısa kollu mayoda, lütfen kol boyu dirseğin hemen üzerinde yada çok yakınında olsun. Kollarımızın üst kısmı kalında bu bizim için önemli bir tiyo. Kısa kol istemiyorsanızda, düşük omuz kol, kalın askılı yada mendil kol tercih edin lütfen. Omuz ile dirsek arasında bir kol boyu, eğer kollarınız kalınsa çirkin bir detay çıkaracaktır.

Vücudunuzun üst kısmı dar ise, yüzücü yaka mayo tercih edebilirsiniz. Omuz ve göğüs çevresini daha geniş gösterir. Aynı şekilde tek omuz fırfırlı mayo modelimizde dar omuz kısmınızı daha yüksek gösterecektir. Fırfırlı askılı modelimizde aynı şekilde...

Omuzlarınız geniş ise straplez modeller ve ince askılı modeller size çok yakışacaktır.

Eğer göbek kısmınız biraz genişse, karnımızı içine çekmeden yürümek olmaz :) Ama doğru modeli seçersenizde rahat edersiniz, örneğin hamak keyfi etekli mayo ve göbek desenli mayo modelimiz sizin için uygun olacaktır. Belki karnınızı içinize çekmenize gerek bile kalmayacaktır...

Aklımıza gelen ilk tiyolar bunlar, tüm taytlı modellerimiz iki parçalı iç çamaşırı ile, etekli mayo modellerimiz zaten göğüs kabı alt mayosu ile kullanıma hazırdır.

Varsa sorunuz yardımcı olabileceğimiz, yada Mayovera kullanıcısı olarak önerileriniz memnuniyetle...

Çok keyifli, huzuru bol tatiller dileriz, tek isteğimiz tatilinize konfor güzellik katmak. Sizlerin tatil valizinde yer alıp, tatil fotoğraflarınızı süslemek.

 

#mayo #mayovera #kapalımayo #eteklimayo #taytlımayo #yarıkapalımayo #tesettürmayo #taytlımayo #havuzmayo #kaplıcamayo #2019mayomodelleri #mayoseçimi 

Whatsapp Destek Hattı x Destek ve Sipariş için Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.