Ürün ve Sipariş

Modelleri giymeden almak istemiyorum, mağazanız nerede? 

Mayovera mağaza veya showroomumuz mevcut değil, sadece internet üzerinden satış yapıyoruz. Fakat tasarımlarımızı satan bayilerimiz mevcuttur. Bayilerimiz sayfasından adres ve telefon bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bayilerde her model mevcut mudur?

Hayır maalesef, her bayi kendi müşterisine özel ürün seçimi yapmaktadır. Mutlaka telefon ile bilgi alarak gitmeniz tavsiye edilir.

İnternet siparişinde doğru bedeni nasıl alabilirim?

Her modelin sayfasında ÖLÇÜ TABLOSU bölümü mevcuttur. Kendi beden ölçülerinizle karşılaştırarak doğru bedene kolaylıkla karar verebilirsiniz.

Garanti prosedürünüzle ilgili bilgi alabilir miyim? 

Şikayetiniz olan ürün, üretim departmanımız tarafından incelenmektedir. Üretim kaynaklı bir hata olduğu takdirde hemen yenisi ile değişim yapıyoruz. Bu süreçte tüm kargo ücretleri tarafımızdan karşılanmaktadır.

Yanlış yıkama, kullanılırken zedelenme, delinme, yırtılma, tüylenme, sökülme, boyama, güneşyağı sürülmesi, çay kahve lekesi vb gibi hasarlar kullanıcı hatasına girmektedir. Telafisinin firmaya ait olmadığı yasalarca korunmaktadır. Kullanıcıdan kaynaklanan hatalarda, ürününüz adresinize iade edilir. 

Mayonun üst ve altından sarkan ipler ne işe yarar ?

Mayonuzun üst ve alt parçalarını birbirine bağlanarak, suyun içerisinde yukarı çıkma ve açılma risklerini önleme amaçlıdır. Bu sayede kendinizi yüzerken daha rahat hissedebilirsiniz.


Mayomun aksesuarını kaybettim. Tek olarak alabilir miyim ?

Ürünlerimiz takım halinde satılıyor. Kaybettiğiniz parçanın web sitemizde tek olarak satışı yoksa ekstra olarak üretimi mevcut değildir. 
 
Mayom ne kadar sürede kurur?


Kuruma süreleri konusundaki hassasiyetler gözönüne alınarak ürettiğimiz, 2x hızlı kuruma özelliği olan mayo modellerimizi temin edebilirsiniz. Ayrıca paraşüt kumaştan tasarladığımız mayolarımızın biraz daha hızlı kuruduğu söylenebilir, likralı mayolarla karşılaştırıldığında. 
Fakat bulunduğunuz bölgenin sıcaklığına, güneş ışığında veya gölgede kalmanıza bağlı olarak kuruma süreleri değişmektedir.Tam kapalı mayolarımızın bir çoğu minimum 1 kg kumaştan üretilmektedir. Ve sudan çıkıp hemen kurumasının beklenmesi gerçekçi değildir. Bu nedenle ve sağlığımız içinde mutlaka yedek mayo ile tatile gidilmesi önerilir.

 Mayom sudan çıkınca yapışır mı?


Tüm kumaşlar suya girdiğinizde üzerinize mutlaka yapışır. Sudan çıktığınızda vücuttan daha hızlı ayrılma yapan modeller, paraşüt kumaşlı mayo modelleridir. 

 Mayomu terzi de daralttırabilir miyim?

Eğer güvendiğiniz bir terziniz var ise elbette daraltma işlemi yaptırabilirsiniz. Ama biz, size uygun bedeni bulana kadar değişim yapmayı öneririz. Mayo kumaşı olduğu için her  terzide iyi sonuç alınmayabilir. 

Mayo takımıma iç çamaşırı dahil mi?

Tüm mayolarımız iç çamaşırlarıyla birlikte size gönderilmektedir. İç çamaşırının ayrı satışı ya da değişimi bulunmamaktadır.

Takımıma dahil olan boneyi beğenmedim, değiştirebilir miyim?

Tüm mayolarımız bonesi ile birlikte satılmaktadır ve bone değişikliği yapılmamaktadır. Dilerseniz tek olarak satılan bonelerimizden alabilirsiniz.

Mayomu alt/üst farklı beden olarak alabilir miyim?

Ürünlerimiz takım halinde satılmaktadır ve takımda özel olarak beden değişikliği yapılmamaktadır.

Mayolarınızın neden farklı renkleri yok?

Tüm modellerimiz özel tasarımdır. En güzel sonuç için, birbirine yakışan desen ve renkler kullanılmaktadır. Farklı renk çalışmaları her zaman iyi sonuç vermediği için tasarımcımız tarafından tercih edilmemektedir.

Ürünlerinizin kumaşı nedir?

Ürünlerimiz %80 Polyester %20 likralı kumaştan üretilen mayo kumaşıdır. Sadece paraşüt kumaştan üretilen mayolarımızda kollar, pantolon ve bone likralı olarak üretilmektedir.

Kumaşlarınızın su itici özelliği var mıdır?


Tüm likralı ve paraşüt kumaşlarımızda su itici özellik mevcuttur.

Su itici özellik kumaşa yapılan kimyasal bir uygulamadır. Suyu geç emmesini sağlamaktadır. Fakat makinelerde deterjanla ile yıkama, su itici özelliğin hızla kaybolması sonucunu yaratır. İlk kullanımdaki güçlü su tutma özelliği zamanla özelliğini yitirmektedir.


Nasıl sipariş verebilirim ?


Web sitemizden beğendiğiniz ürünü, adet ve bedenini seçerek SEPETE EKLE butonuna basıp, üye olarak sipariş verebilirsiniz. Üye olmak istemezseniz HEMEN AL butonuna basıp, hızlı satın alma yapabilirsiniz. 

Ayrıca Whatsapp sipariş hattımızdan - 0533 920 5883 ve instagram - @mayovera_com sayfamızdan DM ile kapıda nakit ödemeli olarak sipariş verebilirsiniz.

Sipariş verirken üye olmak zorundamıyım ?

Sipariş verebilmeniz için üye olmanıza gerek yoktur. Fakat siparişlerinizlerini kolaylıkla takip edebilmek, üyelerimize özel kampanyalardan haberdar olmak isterseniz üye olmanız avantajlıdır. 

Sipariş verirken nelere dikkat etmeliyim ?

Ürün adedi ve bedeni, eksiksiz adres bilgileri, güncel telefon ve e-mail bilgileri, siparişinizin zamanında ve doğru olarak ulaştırılması için önemlidir.

Siparişimi nasıl iptal edebilirim ?

bilgi@mayovera.com adresine, sipariş numarası detayınızla birlikte iptal isteğinizi iletebilirsiniz. 

Siparişimde değişiklik yapabilir miyim ?

Bize e-mail ile bilgi@mayovera.com  veya whatsapp hattımızdan - 0533 920 5883 bilgi verirseniz değişiminizi hemen yapabiliriz. Aynı gün içinde, kargoya teslim edilmeden haber verilmiş değişim istekleri sipariş teslimatını aksatmayacaktır. Fakat geciken bilgi akışı kargonun elinize ulaşma süresini uzatacaktır.

Siparişimi nasıl takip edebilirim ?

Sipariş esnasında bize verdiğiniz e-mail adresinize ve cep telefonu numaranıza, kargoya verildiği bilgisi ve gönderi takip
bilgilerini ulaştıracağız. Yurtiçi kargo web sitesinden gönderi kodu ile güncel takip yapabilirsiniz.

Siparişim eksik geldi ne yapmam gerekiyor ?

E-mail üzerinden bilgi@mayovera.com veya Whatsapp hattımızdan - 0533 920 5883 bize ulaşarak eksik parça
hakkında bilgi verip talep ederseniz aynı gün kargoya tarafımızdan teslim edilecek.

Siparişim hasarlı olarak geldi, ne yapmam gerekiyor ?

E-mail üzerinden bilgi@mayovera.com veya Whatsapp hattımızdan - 0533 920 5883 bize ulaşarak belirtmeniz
yeterlidir, hatamızı en kısa sürede telafi edeceğiz.

Kapıda nakit ödemeli siparişte ek bir ücret var mı ?
Kapıda nakit ödemeli siparişlerde 5 TL hizmet bedeli vardır.
Whatsapp Destek Hattı x Destek ve Sipariş için Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.