Tesettür Mayo'da Muntazam Fit Kalıplar
Tesettür Mayo'da Muntazam Fit Kalıplar
15 Mayıs 2019

Tesettür mayoda muntazam kalıpların önemini belirtmeye gerek yok sanırım.

2019 mayo modellerimiz arasında fit görünüm sağlayacak, çok başarılı olduğuna inandığımız kalıplarımızı sizlerle paylaşmak istedik.

Tam bedeninize uygun aldığınızda ( ki bunuda ürün içerik sayfalarındaki Ölçü Tablosunda yer alan ürün ölçüleri ile kendi beden ölçülerinizi karşılaştırarak kolaylıkla sağlayabilirsiniz )omuzları oturan, üst gövdedeki parçalı yapısı ile daha dik bir duruş, fermuarı ve bel kesimi ile boyunuzu daha uzun gösterecek.

Kalıbı çok beğendiğimiz doğrudur, sizinde beğeneceğinizi ümit ediyoruz. Bu kalıbı hem yarı kapalı mayo hemde tam kapalı mayo modellerimizde uyguladık.

Kumaşları su itici özellikteki likra kumaştır. Yarı kapalı mayo modellerini siz altı tayt ile kombinledik. Tam kapalı mayo modellerimizi dar paça kalıp pantalonlar ile kombinledik.

Ben bu modeli sevmedim, içime sinmedi derseniz ve daha spor bir model arıyorsanız;

Bu modelimizde reglan kol ve yakadaki çift renk ve fermuar kullanımlarını beğenebilirsiniz. Koldaki fermuarlı süs cebi, elinizde baş parmak için özel bölme gibi detayları inceleyin isteriz. Pantalonlarını paçası lastikli daha spor bir model olarak tasarladık.

Tarzı daha spor olan sizler için, beğendiniz mi?

Öneri ve değerlendirmelerinize açığız...

bilgi@mayovera.com dan bize ulaşmanızı isteriz.

Whatsapp Destek Hattı x Destek ve Sipariş için Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.