İstanbul Modest Fashion Week'de bizde varız :)
İstanbul Modest Fashion Week'de bizde varız :)
25 Nisan 2019

2016 yılında, dünyada ilk kez düzenlenen Modest Fashion Week organizasyonunda, yine Modanisa sponsorluğunda İstanbul'da ilk defilemizi yapmıştık. İlkler unutulmaz dedikleri doğruymuş, defile konusunu geçtikçe, askerlik anısı gibi Haydarpaşa garında yaptığımız ilk defilemizi uzun uzun anlatıyoruz... Ertesi sene, yine Modanisa Modest Fashion Week de ikinci defilemizi Londra'da yaptık. Londra'da dünya basınının önüne çıkmakda ayrıca bir gurur vesilesiydi.

Ve yine İstanbul'dayız.

Modanisa sponsorluğunda, modest showların başkenti olmaya aday muazzam şehrimiz İstanbul'da, Zorlu PSM'nin harika binasında, Uğurhan Akdeniz'in  kareografi konusundaki mükemmeliyetçi deneyimi ile defile yapma şansımız oldu. Her detayı incelikle düşünülmüş, işinde uzman isimlerle hazırlanmış, gösterişli ve ülkemize layık bir organizasyon oldu. 

Tüm yıl sizler için en ince detayına kadar hazırladığımız koleksiyonumuzu, böyle değerli bir organizasyon içerisinde yer alarak sizlerle buluşturmak bizi de çok mutlu etti.

Defilede izleyicilerin arasında yer alan, eş dosttan aldığımız duyumlara göre; davetlilerin, büyük beğeni ile defilemizi tek tek modelleri inceleyerek değerlendirmeleri bizi mutlu etti. En son aldığımız alkış herşeye değerdi.

https://youtu.be/qCD3dEr3Cl8 linkini tıklayarak defilemizi youtube sayfasından izleyebilirsiniz.

İstanbul Modest Fashion Week organizasyonu öncelikle ülkemiz için, değerli bir organizasyon olacak diye inanıyoruz. İleriki yıllarda dünyanın farklı yerlerinden modest giyimi takip eden yüzlerce insanın, takviminde İstanbul'a gelip Modest Fashion Week'e katılmak olacak diye hayal ediyoruz. 

Ayrıca ülkemizden, muhafazakar giyim konusunda başarılı dünya markaları bu şekilde ortak gelişimlerle adını duyuracak ve büyüyecek.

Konusu açılmışken, dünyada herkesin bildiği, modest swimwear markası olarak Mayovera kalitesini duyurmak da bizim en büyük hayalimiz. Biliyoruz ki dünya markaları öncelikle kendi ülkelerinde en çok sevilen, sahiplenilen markalar oluyor. Sizlerin beğenisi ve bizi kucaklamanızda, bu yolda inançla ilerlememizde en büyük desteğimiz.

Yeni sezonumuzu bu gösterişli organizasyon ile sizlerin beğenisine sunmakdan dolayı gururluyuz. Hepimize güzel bir yaz dileriz.

Whatsapp Destek Hattı x Destek ve Sipariş için Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.