İlk Kez Tesettür Mayo Kullanacaklar İçin!
İlk Kez Tesettür Mayo Kullanacaklar İçin!
12 Şubat 2018

Yeni tesettüre girdim...

İlk defa ailece tatile gideceğiz...

Tesettür mayo ile daha önce hiç denize girmemiştim...

Bu cümlelerle başlayan, Ne tavsiye edersiniz? ile biten sorulara özel bir yazı olsun istedik.

Bu soruların başında yada sonunda;  Sizin modellerinizi çok beğendiğim için almaya cesaret ettim... benzeri cümleleri de duyuyor, onare oluyoruz, öncelikle teşekkür edelim, beğeninize layık olmak için çalışıyoruz diye ekleyelim isteriz....

Daha önce normal mayolarla denize girmiş, yada hiç deniz tatiline gitmemişseniz, evet büyük bir soru işareti?
Tam kapalı mayo ile nasıl denize gireceğim, nasıl yüzeceğim? Ne almalıyım? Nasıl kullanacağım?

Tam kapalı mayoda ve yarı kapalı mayoda öncelikle içinde kendinizi iyi hissettiren, şık duran, dış gözlerin garip yorumlarına izin vermeyen kalıp ve tasarımları bizde bulacağınızın garantisini verebiliyoruz :) Her yıl kendimizi yenilemek, daha farklı, daha kaliteli, sizlerden gelen yorum ve eleştirilere cevap veren modeller için çok çalışıyoruz. Edebi ile şıklığı birarada bulunduran tasarımlar için özen gösteriyoruz. Kalıplarımızı fazla üste yapışmayacak şekilde çalışıyoruz ama çok bol olması da denizde şişmelere neden olacağı için dengeli olmamız gerekiyor. 

Öncelikle denizde halka açık plajlar ve ailenizle birlikte tatil için, tam kapalı mayo modellerimiz mevcut veya kadınlara özel plaj ve havuzlar için, kaplıcalar için yarı kapalı mayo modellerimiz mevcut. Kullanım tercihinize göre ilk karar vermeniz gereken yer burası olacak :)

Tam kapalı tesettür mayo modellerimizde ise iki çeşit kumaşımız var. %80 polyester % 20 likra. Bu kumaşımızı önceki yıllara göre, daha hafif, daha hızlı kuruyan yeni iplik ve sık dokumalarla çeşitlendirdik. Su itici apreyi, kumaşlarımız fazla su çekmesin diye kullanıyoruz. Bu kumaşta farklı desen ve renklerde modellerimizden biri sizin zevkinize, vücut yapınıza, ten renginize uygun olacaktır diye düşünüyoruz :)

Tüm kapalı mayo modellerimizi bone ile takım satıyoruz. Çünkü her modele, sihirli son dokunuşu bone sağlıyor. Bonelerimizde likralı su itici apreli kumaşlarımızdandır. Bonelerin suda çıkmaması çok önemli, başı sıkmaması çok önemli, tabii şık olması çok önemli. Bunları sağlayan farklı tasarımda deniz bonelerimiz mevcut.

İkinci alternatif olarak da, ülkemizde paraşüt kumaş diye geçen yine su itici apreli, likrasız kumaşlarda tasarladığımız modellerimiz mevcut. Paraşüt kumaşda çok ince ve çok hafif. Suyu içine alacak kadar etli olmadığı için, diğerlerinden biraz daha hızlı kuruduğu iddia ediliyor. Kullanıcının alışkanlığına göre tercih ediliyor. Paraşüt kumaştan çok memnun olanlar,mutlaka likralı kumaşları tercih edenler mevcut. Aslında burada tavsiyemiz iki farklı kumaştan beğendiğiniz modeli alıp, ilk tatilinizde denemeniz. Seneye sizde bu deneyiminizden sonra kumaş seçimine daha kolay karar verebileceksiniz.

İçine bir şey giyecek miyim, ayrı mı satın almalıyım derseniz; Hayır, Mayovera markası tüm tasarımlarımız ikili iç çamaşırı ile teslim edilir. İnce, suyu en az hapseden süngeri ile balenli sütyen takımı, suda paslanmaz kopçaları ile size uzun süreli, konforlu kullanım sağlayacaktır.

Ayrıca bazı modellerimizde açık renkli vb güğüs kısmını iki kat kumaştan ürettik, iç göstermesin, suda çıkınca daha rahatlık sağlasın diye.

Peki suya girince etekler yukarı çıkmıyor mu diye düşünürseniz; suya girerken minik kurdelelerimiz var pantalona sabitleyebiliyorsunuz, göbeğinizden yukarı çıkmıyor bu şekilde.

Sizden gelen tüm soruları yanıtladık sanırım. 

Ama eksiğimiz varsa bize ulaşın yine dilimiz döndüğünce cevaplayalım isteriz.

İlk tesettür mayo ile tatilinizde keyifli anlar dileriz. Ümit ederiz, çok memnun müşterilerimiz arasına sizi görelim, yılların birlikteliği dostluğa dönsün. Her şey hepimiz için gönlümüzce olsun :)

Whatsapp Destek Hattı x Destek ve Sipariş için Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.