POP-UP-BF-TR.jpg (214 KB)
Sırala
Görünüm:
79,00 TL
71,10 TL
%10 indirimli
49,00 TL
44,10 TL
%10 indirimli
49,00 TL
44,10 TL
%10 indirimli
69,00 TL
62,10 TL
%10 indirimli
39,00 TL
35,10 TL
%10 indirimli
39,00 TL
35,10 TL
%10 indirimli
39,00 TL
35,10 TL
%10 indirimli
Toplam 19 ürün görüntüleniyor.

Havuz ve Deniz Bone Çeşitleri

Tam kapalı mayo modellerinin en önemli parçası, bonelerdir.  Çoğu zaman mayoyu gösteren, daha güzel yada gösterişli yada kibar olmasını sağlayandır. Düz bir bone mi? Boğazlı bone mi? Bazı modellerimizde kullandığımız gibi farklı tasarım boneler mi? Bunu belirleyen de mayonun kalıbı, deseni, modeli, rengidir.  Bone en son seçilir,  tasarlarken tahminen bu model bone yakışacak, bu renk olacak denir ama her zaman öyle olmaz. Mayo biter, provalar yapılır hiç aklımızda olmayan bir model ve renkle tamamlanır.

Tesettür mayo üretimi titizlik ister, hiç görmediğiniz iç çamaşırlarından, hiç önemsenmeyen bonesine kadar özenli bir çalışma gerektirir. Her dese,n her renk yüzde, başta güzel olmaz. Her cild,e her yüz tipine aynı model ve renk bone yakışmayacağı gibi.

Biz tesettür mayo bonelerimizde çeşitlilikden yanayız, farklı mayo tasarımlarımız gibi, farklı bone tasarımlarımızda mevcut. İlk koleksiyonumuzdan bugüne tercih edilen, büzgülü ön kısmı, geniş ve şık kesimi ile fark yaratan, havuz bonemiz vazgeçilmezimiz...

Bonelerin yanısıra ilk sezon koleksiyonumuz dan bugüne yer verdiğimiz terekli başörtülerimizi, her yıl farklı renklerde, daha fazla üretmeye devam ediyoruz. Geniş terekli kısmı ile güneşten maksimum koruma sağlayan, mayo kumaşından üretilmiş başörtülerimizi mutlaka deneyin, her yıl yenisini almak isteyen değerli müşterilerimiz arasına katılabilirsiniz.

Havuz ve deniz kullanımı için uygun bone modellerimize tüm renk seçenekleri ile bu sayfadan ulaşabilir,  adresinize teslim sipariş verebilirsiniz.  İade ve değişim garantilidir...

 

Whatsapp Destek Hattı x Destek ve Sipariş için Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.