2018 Tesettür Mayo Koleksiyonumuz !
2018 Tesettür Mayo Koleksiyonumuz !
17 Ocak 2018

Birlikte 4. sezonumuz olacak inşAllah.
Mayovera tesettür mayo koleksiyonumuzun 2018 modelleri hazır.
Yeni sezon mayolar, kaplıca mayolar ne zaman gelecek? soruları bize sosyal medyadan ulaşmaya başladı bile. Bir aksilik olmazsa planımız, Nisan ayı son haftası, 2018 tesettür mayo koleksiyonumuzu beğeninize sunacağız.

Geçen yaz öne çıkan modeller, takipçilerimizin çok iyi bildiği gibi;
Deniz Yıldızı Tasarım Tesettür Mayo
İspanyol Tasarım Tesettür Mayo
Kleopatra Tasarım Lazer Kesim Tesettür Mayo
Yaprak Lazer Kesim Tesettür Mayo
Tığ işi Motif Tasarım Tesettür Mayo
Omuzlarda Pul Payet Tasarım Tesettür Mayo

Siz bizi, biz sizi tanıdık, sevdik diye düşünüyoruz. Bizim elimizden gelenin en iyisini yapma çabamızı önemsediğimizi biliyorsunuz ve her yıl sizleri şaşırtacak tasarımlara imza atma hedefimizi de...

2018 yaz sezonu için, tesettür mayo koleksiyonumuzda, yine kaliteden ve fark yaratmadan vazgeçmeden;

Yarı Kapalı Mayo, Tam Kapalı Mayo, Plaj Elbiseleri ve Plaj Çantaları koleksiyonumuzu çeşitlendirdik. Büyük beden tesettür mayo modellerimizi arttırıp, yarı kapalı mayolarda da uyguladık. Tek bone satışımızın model ve renk seçeneklerinin az olduğunu ve arttırılması gerektiğini bizimle paylaşıyordunuz. Bizde sizin önerilerinizle 2018 haşema koleksiyonumuzu tamamladık. Çok şükür :)

Her zamanki gibi önce kalıplarımızın farkı ve muntazamlığı ile farklı tasarımlarımızı sunmak için çalıştık.
Kumaş kalitemize gösterdiğimiz özeni biliyorsunuz ve bu yıl daha da özenli, önerilerinizi göz önünde bulundurarak yepyeni bir kumaş çalışması ile karşınızdayız, daha hafif, daha parlak, daha az vokum yapacak sık dokuma ile likralı yeni tesettür mayo kumaşımız hazır. Daha fazla müşteri memnuniyeti için çalışmak çalışmak... Ve kumaş çeşitliliği, tesettür mayoda tercih edilen paraşüt kumaş, 2018 yeni sezonda bizimde koleksiyonumuzda...
Desenler ve renkler sürpriz. Tesettür mayoda ilk desen çalışması yapan marka ünvanına sahip olarak, bu ünvana layık olmak için desenlerimizde daha özenli ve fark yaratacak tasarımlarımız var.
Tüm bu çalışmalara layık titiz bir atölyemiz var, dikim kalitemiz için özeniyoruz, küçük hatalarımızı telafi ediyoruz. Tertemiz ütüleyip, özenle paketleyip teslim etmek için depolarımıza yerleştiriyoruz.

Buluşmaya geri sayım başladı. Yeniliklerimizi, tasarımlarımızı sizlerin beğenisine sunmak için can atıyoruz...

Whatsapp Destek Hattı x Destek ve Sipariş için Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.